Nieruchomości w Szczecinie

Nieruchomości w Szczecinie

Nasza baza danych nieruchomości w Szczecinie obejmuje mieszkania, domy, grunty wszystkich typów, wielkości i wymiarów. Każdy może szybko rozwiązać swój problem mieszkaniowy, kontaktując się z naszą agencją nieruchomości. Od dłuższego czasu zajmujemy się obsługą nieruchomości osób prawnych i fizycznych w kluczowych segmentach rynku: sprzedaży i wynajmu mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym oraz nieruchomości komercyjnych.

Usługi oferowane przez agencje nieruchomości w Szczecinie

Świadczymy usługi wynajmu i sprzedaży nieruchomości we wszystkich dziedzinach. Z pomocą naszych ekspertów możesz kupić luksusowe nieruchomości w Szczecinie i regionie, a także apartamenty klasy ekonomicznej​​. W naszej bazie dużych ofert znajdują się ekskluzywne apartamenty oraz duży zbiór mieszkań we wszystkich kategoriach. Eksperci pomogą Ci wybrać najlepszą opcję i rzetelnie i szybko przeprowadzić transakcje dotyczące nieruchomości. Nasza agencja zapewnia profesjonalną obsługę prawną obrotu nieruchomościami.

Mieszkania na sprzedaż za pośrednictwem agencji nieruchomości w Szczecinie

Nieruchomości w Szczecinie
Nieruchomości w Szczecinie

W wielu przypadkach sprzedaż mieszkania staje się pomocnym rozwiązaniem istniejącego problemu. Najważniejsze to skontaktować się z rzetelną firmą zajmującą się obrotem nieruchomościami, która pomoże Ci szybko i na najlepszych warunkach sprzedać Twoją nieruchomość. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich transakcji, a nasi klienci mają możliwość uzyskania wartości rynkowej obiektu. Oczywiście czas trwania każdej sprzedaży oraz koszt mieszkania jest negocjowany z klientem. Odpowiedzialność jest gwarancją rzetelności naszej agencji nieruchomości w Szczecinie.

Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach sprzedaży. Od bezpłatnej konsultacji po udaną transakcję, pamiętaj, że agent nieruchomości w Szczecinie jest zawsze pod telefonem. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nie opóźniać etapu sprzedaży. Jednocześnie poszukujemy nabywców, sprawdzamy dokumenty, przygotowujemy umowy i nie tylko. Osoba trzecia nie będzie wiedziała, że ​​sprzedajesz nieruchomość. Zapewniamy pełną poufność transakcji. Zainteresowanych kupców znajdziemy w możliwie najkrótszym czasie. Wykonujemy ekspertyzy dotyczące wartości nieruchomości na sprzedaż.

Zwracając się do nas otrzymasz:

 • Eksperci wyceniają wartość rynkową Twojej nieruchomości w Szczecinie.
 • Eksperci ds. wyceny są do Twojej dyspozycji.
 • Nasi eksperci ocenią Twój dom na podstawie wielu czynników (lokalizacja, wielkość, stan, infrastruktura terenu, rok budowy itp.).
 • Nasz personel przygotuje wszystkie niezbędne materiały do ​​reklamy Twojej nieruchomości.
 • Od pierwszego dnia współpracy zaczęliśmy zbierać i przygotowywać dokumenty do transakcji.
 • Doradzamy, jak uatrakcyjnić swoje mieszkanie dla kupujących.
 • Pokazy nieruchomości są zaplanowane z wyprzedzeniem i mogą się odbyć tylko w obecności naszego personelu.

Zespół pracujący dla Ciebie:

 • Pośrednik przeprowadzi wstępną wycenę Twojej nieruchomości.
 • Pomoże w ustaleniu cen i doradzi w zakresie preparatów przedsprzedażowych.
 • Zbierze wszystkie niezbędne materiały do ​​rozpoczęcia kampanii reklamowej.
 • Odbiera telefony od potencjalnych nabywców i negocjuje.
 • W razie potrzeby udzielaj wskazówek i porad.
 • Kontroluj czystość prawną transakcji.

Nieruchomość na wynajem w Szczecinie

Wynajem nieruchomości w Szczecinie to jedna z działalności naszej agencji. Pomagamy klientom w wynajmie budynków mieszkalnych i komercyjnych. Dzięki profesjonalizmowi pośredników w obrocie nieruchomościami, wprowadzaniu najnowszych technologii oraz zgromadzonemu doświadczeniu w dziedzinie działalności, możemy zagwarantować naszym klientom osiągnięcie pożądanych rezultatów na korzystnych warunkach i najlepszych ramach czasowych. Powierzając nam wykonanie umowy, każdy może mieć absolutną pewność, że transakcja jest bezpieczna i w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami prawa. Regularnie monitorujemy ramy prawne i szybko reagujemy na wszelkie zmiany w nim.

Wynajem nieruchomości w Szczecinie u nas to możliwość wyboru odpowiedniego obiektu z najbogatszej i codziennie uzupełnianej bazy. Każdy ze specjalistów agencji jest przeszkolony w zakresie obrotu nieruchomościami, dzięki czemu może zapewnić wykwalifikowaną pomoc na wszystkich etapach transakcji.

Jakie są zalety wynajmu przez agenta w Szczecinie?

Każdemu klientowi zapewniamy:

 • Kompleksowa obsługa prawna transakcji (wszystkie niezbędne dokumenty są przygotowywane przez wyspecjalizowane agencje). Twoje interesy są chronione przez prawnika firmy.
 • Spersonalizowane podejście przy wyborze odpowiedniej nieruchomości w Szczecinie.
  Wsparcie doradcze dla ekspertów na polskim rynku nieruchomości.

Wszystko to pozwala w jak najkrótszym czasie wynająć nieruchomości mieszkalne lub komercyjne. Wygodna wyszukiwarka ułatwia znalezienie obiektów, które pasują do wszystkich parametrów. Technologia transakcji na rynku wynajmu jest sprawdzona w czasie, a każdy ekspert ma doświadczenie zawodowe. Wydzierżawiamy szybko, posiadamy szeroką bazę klientów i obecnie oferujemy kontrakty na obsługę korporacyjną firm polskich i zagranicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lokale komercyjne do wynajęcia: handlowe, usługowe, biurowe, gastronomiczne itp. Znajdziemy nieruchomości na wynajem z potrzebną powierzchnią, zarówno na istniejących osiedlach, jak i w budowie. Wspieramy podejmowanie decyzji i nadzorujemy proces transakcyjny.